€0.00

Športovci RSS

Text about Miro

Čítať viac

Vladimír Dracula Moravčík je najúspešnejší slovenský bojovník v Muai Thai v strednej váhe a držiteľ  mnohých medzinárodných titulov rôzných asociácií. Interkontinentálny šampión WMC 2016 Svetový šampión WFCA 2015 Európsky šampión WMC 2013 Svetový šampión I-1 WMC 2010 Svetový šampión W5 2010 Interkontinentálny šampión WPMF 2010 Európsky šampión WKN 2009 Víťaz Dodge trophy 2008 Svetový šampión I-1 WMC 2007 Európsky šampión S-1 2005 Víťaz Amatérskych otvorených majstrovstiev Poľska 2005

Čítať viac

Richard Varga je najúspešnejším slovenským reprezentantom v triatlone. Reprezentoval Slovensko na letných Olympijských hrách v Londýne 2012, prvých Európskych hrách v Baku 2015 a na Olympijských hrách RIO 2016. Od svojich 19 rokov sa venuje profesionálne triatlonu a trvalo patrí medzi svetovú špičku. Ako najrýchlejší plavec medzi triatlonistami je niekoľkonásobným držiteľom titulu majstra sveta v aquathlone. V roku 2012 sa Richard zapísal do histórie na londýnskych olympijských hrách, kde sa stal historicky najúspešnejším slovenským olympijským triatlonistom, keď sa umiesntil na výbornom 22. mieste. Na olympíjskych hrách v Rio de Janeiro toto umiesntnenie ešte vylepšíl a skončil celkovo na úžasnom 11. mieste.

Čítať viac

ProEfekt Team

Čítať viac

ŠK Slovan Bratislava je najúspešnejší futbalový klub na Slovensku. Za svoju viac ako 90-ročnú históriu získal mnoho prvenstiev a unikátnych víťazstiev. Ako jediný klub zo Slovenska vyhral jednu z troch európskych pohárových súťaží, Pohar víťazov. ŠK Slovan Bratislava drží rekord za najviac prvenstiev v slovenskom futbale, a taktiež sa pýši ziskom dvadsiatich štyroch majstrovských titulov a osemnástimi víťazstvami v pohárovej súťaži.  

Čítať viac

Iveta Putalová je v súčasnej dobe najlepšia slovenská bežkyňa na 400m a držiteľka slovenského halového rekordu na 400 m. V roku 2015 vybojovala na halových Majstrostvách Európy v Prahe výborné 4. miesto. Ďalší skvelý výkon zaznamenala v roku 2016 na halových majstrovstvách sveta v Portlande, kde skončila na perfektnom 6. mieste. Na letných Olympijských hrách v RIO de Janeiro bola členkou slovenského reprezentačného tímu.

Čítať viac

Marcel Lomnický je úspešným slovenským reprezentantom v hode kladivom. V svojej kariére dvakrát reprezentoval Slovensko na letných Olympijských hrách a to 2012 v Londýne a 2016 v RIO de Jainero, kde zaznamenal svoj životný úspech, keď postúpil do finále a vybojoval si úžasné 5. miesto.

Čítať viac

Peter Gelle je úspešným slovenským reprezentantom v rýchlostnej kanoistike. Medzi jeho najväčšie úspechy patrí zisk striebra na MS 2010 v K1 na 500m, v tejto disciplíne sa stal aj akademickým majstrom sveta.  Úspešne reprezentoval Slovensko na olympíjskych hrách v Rio de Jainero, kde skončil na 8. mieste.  

Čítať viac